KKFLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KKFLA

Muhteşem sınıfımızın muhteşem forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» SÜLEYMAN DEMİREL ÖLDÜ
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyÇarş. Mart 04, 2009 7:31 pm tarafından SNN

» yeni tenis şampiyonu
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Ağus. 12, 2008 3:37 pm tarafından Ged

» fener-mtk
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Ağus. 12, 2008 3:36 pm tarafından Ged

» biliyor musun?
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Ağus. 12, 2008 3:34 pm tarafından Ged

» Kötü Haber
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyPaz Ağus. 10, 2008 5:33 pm tarafından Ged

» sizi en çok etkileyen filmler
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyPaz Ağus. 10, 2008 5:08 pm tarafından Ged

» fıkralarrr
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Ağus. 05, 2008 8:31 pm tarafından ömer_faruk

» transfer
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Ağus. 05, 2008 8:27 pm tarafından ömer_faruk

» çok kötü
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 9:43 am tarafından Özer

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Çarş. Mart 01, 2023 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Özer
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_vote_lcapBİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_voting_barBİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_vote_rcap 
ShArk
BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_vote_lcapBİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_voting_barBİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) I_vote_rcap 
Ged
ömer_faruk
can347
Mertown
SNN
69YavuZ69
PaniCAttaCK
metto

BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)

4 posters
YazarMesaj
ShArk
Admin
Admin
ShArk

BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) Empty
MesajKonu: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyPaz Haz. 22, 2008 9:19 pm

Sevmek...

"Sevmek" dedim.
"Yoluna ölmek" dedi.

"Yol" dedim.
"Alip basini gitmek" dedi.

"Gitmek" dedim.
Bir "Ahh" çekip, "Dostlardan ayrilmak" dedi.

"Dost" dedim.
Durdu. Bana bakti. "Dost" diye mirildandi.
"Yüregime nasil koysam bilemedigim" dedi.

"Yürek" dedim.
"Dünyalari içine sigdiramadigim" dedi.

"Dünya" dedim.
"Hayatin bir yüzü" dedi.

"Yüz" dedim.
"Ardinda ne gizli bilemedigim" dedi.

"Giz" dedim.
"Hep çözmeye çalistigim" dedi.

"Çalismak" dedim.
"Bitmeyecek öykü" dedi.

"Öykü" dedim.
"Binlercesini içimde gizliyorum" dedi.

"Gizlemek" dedim.
"Iste, her seyin bitimi" dedi.

"Sey" dedim.
"Sevda" dedi.

"Sevda" dedim.
"Pesinden kostugum" dedi.

"Kosmak" dedim.
"Hayat, bir maraton" dedi.

"Hayat" dedim.
"Öyle kisa ki!" dedi.

"Niçin kisa?" diye sordum.
"Yasanacak çok sey var, zaman yok" dedi.

"Yasanmasi gereken ne var? " diye sordum.
"Ask" dedi.

"Kaç kere?" diye sordum.
"Bin kere" dedi, "Milyon kere"

"Neden bir kere degil?" diye sordum.
"Bütün asklarin toplami, en yüce ve tek ask" dedi.

"Önce ona varsan olmaz mi?" diye sordum.
"Keske olsa" dedi, "Ama önce yogrulmak gerek"

"Aci çekmek mi?" diye sordum.
"Evet, ask acisinda yok olmak" dedi.

"Yok olunca!" dedim.
"Iste gerçek askta o zaman yasamaya baslarsin" dedi.

"Gerçek ask!" dedim.
"Büyük o!" dedi.

Durdum. Durdum. Ve sustum!

"Neden sustun?" diye sordu.
"Yüregim titredi sanki" dedim.

"Neden?" diye sordu.
"Bilmiyorum" dedim. "Büyük O!"

"Evet" dedi, "Büyük O!"
"Nerede?" diye sordum.

"Her yerde" dedi.

"Nasil?" diye sordum.
"Yüregini aç" dedi.

"Yüregimi açmak!" dedim.
"Bir tebessümle bak her seye" dedi.

"Tebessüm" dedim.
"Her kapinin anahtari" dedi.

"Kapi" dedim.
"Girmeden bilemezsin" dedi.

"Ya korku!" dedim.
"Bilinmeyenden korkar insan" dedi.

"Ben bilmiyorum" dedim.
"Neyi?" diye sordu.

"Ben''i" dedim.
"Sen kimsin?" diye sordu.

"Ben kimim?" diye sordum.
"Sevgiyle beslenensin" dedi.

"Kimin sevgisiyle?" diye sordum.
"Büyük O''nun" dedi.

Durdum. Durdum. Yine sustum.

"Kimsin?" diye sordum.

"SEN''im" dedi.
SNN
outsider
outsider
SNN

Lakap : Cingöz

MesajKonu: Geri: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptyPtsi Haz. 23, 2008 12:14 pm

Güzelmiş. Neutral
Özer
Admin
Admin
Özer

MesajKonu: Geri: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Haz. 24, 2008 10:10 am

gslmiş
https://kkfla.yetkin-forum.com
ömer_faruk
soldier
soldier
ömer_faruk

MesajKonu: Geri: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Haz. 24, 2008 1:11 pm

güselmiş de bunları özetleyerek yazın
ShArk
Admin
Admin
ShArk

MesajKonu: Geri: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Haz. 24, 2008 1:13 pm

bunda özet olurmu be tatar?
Özer
Admin
Admin
Özer

MesajKonu: Geri: BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)   BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok) EmptySalı Haz. 24, 2008 7:47 pm

abi zaten özet bunlar Very Happy
https://kkfla.yetkin-forum.com

BİR SATIRINDA MUTLAKA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ(geyikle alakası yok)
1 sayfadaki 1 sayfası